Glory Gfs 120T Smart Auto Karışık Banknot İşleme Makinası

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: Glory Gfs 120T Smart Auto Karışık Banknot İşleme Makinası
  • 0,00TL

  

Glory Gfs 120T / Smart Auto Karışık Banknot İşleme Makinası

SATIN ALIRKEN KAZANIN - TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINA YETKİLİ TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

İŞLETMENİZDE UZUN YILLAR ARIZA, BAKIM-ONARIM MASRAFLARI VE YEDEK PARÇA GİBİ SİZE EK YÜK OLUŞTURAN KALEMLERDEN KURTULMAK MI İSTİYORSUNUZ; 


NAKİT AKIŞINIZI PROFESYONELLİKTE SON NOKTA, MÜHENDİSLİK HARİKASI GLORY'E BIRAKIN.


GLORY'nin yaklaşık bir asırlık tecrübesini, banknot sayma / tanıma ve tasnifi için Kompakt bir cihazda buluşturan mükemmel ürün.

Çift CIS ile Glory'nin Eşsiz Banknot Tarama Sistemi

En yüksek seviyede çözünürlüğe sahip iki adet CIS sensörü ile banknotun iki yüzü de gerçekleştirilen eşsiz banknot taraması, minimum para gerçek banknot reddi ve sınıfındaki en iyi sahtepara tespit oranı ile en etkin performansı sağlar.
 

                                  
 
 REFERANSLAR


Teknik Özellikleri:


Hatasız Sayma Mekanizması

Glory tecrübesinin ortaya çıkardığı eşsiz sayma mekanizması ile fersür, yıpranmış banknotlar safra hatasız, redsiz sayılmaktadır.

Küçük Boyut

GFS-120 serisi cihazlar, sınıfındaki en küçük boyutlu cihazlardandır. Cihaz, 300 x 330 mm boyutlarında bir taban alanına ihtiyaç duyar.


Gürültü ve Toz Kapağı


Her bir sayım başlangıcında, koruyucu bir kapak otomatik olarak kapanarak banknot çıkış haznesinin önünü kapatır. Böylece gürültü seviyesini azaltır ve banknot sayımı sırasında ortaya çıkan tozun dışarıya çıkarak kullanıcı tarafından solunmasını engelleyerek kullanıcı için emniyetli ve rahat bir çalışma imkanı sağlar.

Temizlik Gereksinimini Minimuma İndiren Teknoloji

GFS-120 serisi cihazlarda sensörler, banknot geçerken otomatik olarak temizlenip tozlar bir çekmecede toplanarak operatör temizliğine en az miktarda ihtiyaç duyan sınıfında eşsiz cihazlardır.

Fark Yaratan Mükemmel Özellikler
Çift operatör için özel tuş düzeni bulunmaktadır.
Temizlik Gereksinimini Minimuma İndiren Teknoloji
Dual CIS ile Glory'nin Eşsiz Banknot Tarama Sistemi
Yeni sahtepara ve yeni banknotlar için SD kart ile kolay güncelleme imkanı
Kalibrasyon gereksinimi yoktur
USD banknotlar için sayım hızında seri numarası alma modu
Kolay erişilen para yolu
PC ve yazıcı bağlantısı için 2xRS-232C, 1xUSB ve 1xSD kart portu
Manuel banknot değeri giriş imkanı

 

Teknik Özellikler

Model Referansı

GFS 120 / GFS 120T

Tanıdığı Ülke Paraları

TL, €, USD, GBP, RUB (opsiyonel)

Sayım Modları

Karışık, İlk Para, Yön Yüz Tasnifi, Seri No, Düz Sayım

Seri Numarası Alma Modu (Opsiyonel)

USD - ( Yakında € ve TL ) banknotlar için sayım hızında seri numarası alma opsiyonu

Değer ve sahtepara tespit sensörleri

2 x CIS, MG, IR, MT

Üst Besleme Haznesi Kapasitesi

300 banknot

Ana Çıkış Gözü Kapasitesi

200 banknot

Red Gözü Kapasitesi

 50 banknot

Sayım Hızı

650 banknot/dk.

Ekran

168 x 64 piksel Grafik LCD

Harici Haberleşme Portları

1 x USB, 2 x RS232C, 1 x SD Kart

Makina Boyutları ve Ağırlığı

300 (G) x 330 (D) x 325 (Y), 13 kg.

Enerji Gereksinimi

100 V- 240 V, 50/60 Hz

Opsiyonel

Sayım sonucu ve seri no. için termal yazıcı

Opsiyonel

Harici Ekran; Müşteri için LCD tipi


Para sayma makinesi ekstra bilgiler
Ankara, izmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Kıbrıs illerinde para sayma makinesi servis, bakım ve satış organizasyonu ile dilediğinizde hızlı ve güvenilir hizmet. İstanbul ili içerisinde Ümraniye, Üsküdar, Çekmeköy, Sancaktepe, Sarıgazi, Kadıköy, Altunizade, Koşuyolu, Acıbadem, Kozyatağı, Erenköy, Bostancı, Pendik, Maltepe, Kartal, Taksim, Levent, Kapalıçarşı, Beyazıt, Unkapanı, Tahtakale, Etiler, Sarıyer, Maslak, Harbiye, Haliç, Aksaray, Laleli, Kocasinan, Yenikapı, Kocamustafapaşa, Yeşildirek, Nurosmaniye, Sirkeci, Eminönü, Kumkapı, Kadırga, Zeytinburnu, Bakırköy, Merter, Çemberlitaş, Mercan, Gedikpaşa; Ankara ili içerisinde Kızılay, Sıhhıye, Ulus, Mamak, Çayyolu, Yenimahalle, Necatibey, Maltepe, Kurtuluş, Kolej; İzmir ili içerisinde, konak, basmane, karşıyaka, göztepe, güzelyalı, bornova, çeşme; Antalya ili içerisinde kaleiçi, alanya, antalya merkez ilçe ve kasabalarına hergün hızlı teknik servis hizmeti. Erzurum, Gaziantep, Denizli, İzmit, Kocaeli, Sakarya, Adapazarı, Lüleburgaz, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ, Bursa, Yalova, Çınarcık, Balıkesir, Ayfon, Kırıkkale illerine günlük ve haftalık ziyaretlerle sorunsuz hızlı teknik servis hizmeti. Glory GFS120T, Ribao BCS, Double Power DP-8120, Pelikan 300, Procoin, Reis, I-Hunter 2600, Hitaci IH-110, Bill Counter Gold, Bill Counter Silver, Bill Counter İntegra 1500, Double Power DP-2268, Double Power  DP-2258, Double Power DP-2248 Para Kontrol Makinesi, Para Sayma makinesı, İntegra cs210 bozuk para sayma makinesi, Alfa 550 madeni para sayma makinesi gibi marka ve model makinelerin yetkili satıcısıdır.
Karışık Para Sayma Makinesi, Karışık Sayım Para Sayma Makinesi, Para Sayma Makinası, Para Sayma Makinası Ankara, Para Sayma Makinası Fiyat, Para Sayma Makinası Fiyatı, Para Sayma Makinası Fiyatları, Para Sayma Makinası İzmir, Para Sayma Makineleri, Para Sayma Makinesi, Para Sayma Makinesi Ankara, Para Sayma Makinesi Fiyatı, Para Sayma Makinesi Fiyatları, Para Sayma Makinesi Ne Kadar, Para Sayma Makinesi Perpa, Sahte Para Cihazı, Sahte Para Dedektörü, Sahte Para Kontrol Cihazı, Sahte Para Kontrollu Modeller, Sahte Para Makinası, Sahte Para Makineleri, Sahte Para Makinesi, Sahte Para Tespit ,para, sayma, makine, + para sayma makine+, metal, bozuk, desteleme, makinası, sahte, para, yakalama, kontrol, tespit, dedektör, Bursa para sayma makinesi, Konya para sayma makinesi, Isparta para sayma makinesi, Antalya para sayma makinesi, Alanya para sayma makinesi, kemer para sayma makinesi, Manavgat para sayma makinesi, aydın para sayma makinesi, Manisa para sayma makinesi, Hatay para sayma makinesi, adana para sayma makinesi, Tarsus para sayma makinesi, mersin para sayma makinesi, +teknik +servis +para +sayma +para kontrol makinesi, istanbul para sayma makinesi, ankara para sayma makinası, + banka sayma makine, ‘’para’’sayma’’makine’’, -para-sayma-makine, (para sayma makine), para avcısı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Glory GFS 220 Banknot Sayma, Tanıma ve Tasnif Makinası
İndirim
7%

Glory GFS 220 Banknot Sayma, Tanıma ve Tasnif Makinası

16.931,82TL 15.751,82TL Kdv Hariç: 13.349,00TL

Glory GFS 220 Esplay Led Dısplay Ek Görüntüleme Cihazı
İndirim
25%

Glory GFS 220 Esplay Led Dısplay Ek Görüntüleme Cihazı

1.239,00TL 932,20TL Kdv Hariç: 790,00TL

Rıbao Bc-55 Çift Cıslı, 10 Para Birimli Karışık Para Sayma Makinesi
İndirim
22%